Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Onet. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Onet. Pokaż wszystkie posty

piątek, 13 stycznia 2012

gdyby zamykali ludzi za layout ...

pewnie bym już siedział ... 






blog mój, czy nasz może raczej - bo przecież prócz komentarzy pod notkami równie często sugerujecie tematy, które chcielibyście żebym poruszył .... soł nasz blog bierze udział w konkursie Blog Roku 2011


kochany Onecie ;) musi być na każdej kreacji (na której jest nr telefonu i treść sms'a do głosowania) informacja o koszcie wysłania wiadomości ... takie życie ... taki lajf ... takie prawo ...
dura lex sed lex durex 


kissy dla ekipy "społeczności" ;) 

Aby zagłosować, wyślij SMS na numer 7122, treść B00283
koszt SMS'a to 1,23 zł z VAT ... więc nikt od tego nie zbankrutuje ;) a ile radości będzie miał ;)

Uwaga! W numerze bloga znak 0, to cyfra zero. Pamiętaj, także, aby nie wstawiać w SMS spacji!

kilka informacji więcej znajdziesz --> tutaj

wystarczy zagłosować raz jeden jedyny, a potem z drugiego telefonu i z telefonu kolegi i koleżanki ewentualnie też może być .... 

dzięki z góry za motywację do dalszego pisania 

i tak na rozluźnienie ... podstawy przedsiębiorczości ...






poniedziałek, 4 lipca 2011

This is war! - IV wojna światowa

ale ... Pierwsza e-wojna światowa - zaczęło się i trwać będzie ... 
Kto z kim, kto co, Świat, Polska ... no i czy TVN się sprzeda ... ;)





Działania przygotowawcze trwały już od dłuższego czasu, najwięksi zbierali armie i środki by przygotować się na ataku. Niektórzy spodziewali się działań wojennych, inni na proroków otwartej walki spoglądali ze złośliwym uśmiechem.

Mimo, że część osób spodziewała się wojny podjazdowej, tzw. kąsania wroga w słabych punktach - sytuacja potoczyła się inaczej

Zwycięży ten, kto roztropny i wyczekuje, kiedy wróg okaże się nieroztropny.

















poniedziałek, 17 stycznia 2011

mode: translate; what: badacz; to: język polski

Wywiad z Agnieszką Wiśniewską - Kierownikiem Zespołu Badań Sprzedaży i Rynku Reklamowego w Grupie Onet.pl 



Na moim blogu miałem przyjemność poruszyć kilka ważnych tematów, które spotkały się z dużym zainteresowaniem. Jest mi z tego powodu niezmiernie miło. Pojawiło się również kilka kwestii spornych, dlatego pozwoliłem sobie o zdanie na temat budowania wizerunku marek w sieci, facebooka oraz metod pomiaru efektywności działań on-line zapytać badacza.

Oto przebieg naszej rozmowy:

Rozmowy Strategiczne: Zacznijmy od najbardziej nośnego tematu: Wszyscy mówią o Facebook'u. Nie ma marketera, który nie widziałby tam swojego brandu, który nie chciałby mieć fan page'a, aplikacji czy konkursu. Niedawno w jednym z tematów (dostępnym tutaj), a wiem, że się z nim zapoznałaś opisywałem to zjawisko - zadając pytanie: czy wiemy co konkretnie zyskuje marketingowo marka która posiada 30 tys. fanów, a co marka która ma ich 48 tys.? Popraw mnie proszę jeśli się mylę ale nie ma chyba badań wskazujących jednoznacznie by działania na FB bezpośrednio wpływały na świadomość tej marki, czy na podkreślenie wybranych jej atrybutów. Jakie jest Twoje zdanie na temat trendu i wszechobecnej "facebook'o manii" oraz wpływu działań w tym serwisie na samą markę?