Pokazywanie postów oznaczonych etykietą IBM. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą IBM. Pokaż wszystkie posty

środa, 30 marca 2011

Kreacje reklamowe - marketing z pieprzem

Czyli czas najwyższy dodać smaku naszym "super ads"



Od jakiegoś czasu oglądamy na naszym rynku tzw. "Festiwal Reklamy" - to lepsze, to gorsze, to jeszcze gorsze efekty zrodzone z przepoconych mózgów agencyjnych zmiksowanych z CI, które przesłał John z centrali Klienta, w której nikt tak naprawdę nie wie, gdzie jest Polska ...

"Depending on which country you're in between approximately 90 and 99% of ads sucks. That's because great work scares people, especially clients...."




Fajnie jest. Ktoś sobie chyba wprowadził w życie nadinterpretację KISS, w sensie zbyt dosłownie to zrozumiał. Cholera, a rozmawialiśmy w branży, by czasem nie podnosić pewnych tematów, bo mogą zostać źle, na opak, czy jeszcze jakoś inaczej zrozumiane.

Think Now - powiedział Adidas, który kilka dni temu przeszedł rebranding i teraz z nowym logo tytułuje się nazwą Adisucks,
Design Later - powiedziała agencja odpowiadająca za kreację "Twoja Stara" dla przeglądarki, której benefity widoczne są w testach wydajnościowych, a komunikacja której powinna wyglądać zupełnie inaczej.