Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zarządzanie zespołem. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zarządzanie zespołem. Pokaż wszystkie posty

środa, 26 września 2012

gdy poczują się odpowiedzialni - staną się efektywni ...






Zacznijmy od ... wszystkiego najlepszego Google ;) ... jak na czternastolatka to dość odważnie sobie poczynacie :) (PS. patent z mapami vs. Apple ... hehe hot!)

ale do brzegu...

Policzyłem słowa w Wordzie. Może Word sam za mnie to zrobił... Policzyłem godziny za biurkiem, Red Bulle wypite w drodze i maile wysłane w trakcie spotkań.

Jestem pierwszym na świecie sprinterem-długodystansowcem. Nie ma możliwości by zatrzymać mnie, bądź sprawić bym nie osiągnął postawionych przede mną celów.

Jestem maszyną. Nieomylną, doskonałą w każdym calu, zbudowaną na fundamencie doświadczeń i wiedzy najbardziej genialnych umysłów świata.

Jestem wzorem. Nie mogę nic poprawić, ponieważ wszystko stara się dorównać do mojego poziomu

poniedziałek, 17 października 2011

wespół w zespół / krótko i na temat: motywacja ...

w poniedziałek ... gdzieś w Polsce ... 




Jesteś managerem ... jeśli coś się udało, osiągnięto jakiś cel - zwykle jest to wynik pracy kilku osób. Warto pamiętać o ich wkładzie i zaangażowaniu - podzielić się z nimi sukcesem i dać im odczuć, że rozumiemy, że są współautorami naszego success story.

Motywacja to coś więcej niż możliwość spojrzenia z boku na udany projekt. To umożliwienie utożsamiania się z sukcesem każdej zaangażowanej na dowolnym etapie osobie.