Pokazywanie postów oznaczonych etykietą orange. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą orange. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 9 czerwca 2011

Czy Orange jest gay friendly?

Czyli krótko i na temat 



to nie będzie artykuł, wczoraj wieczorem trafiłem na reklamę Orange ...
dla Ciebie i Twojego przyjaciela z wymownym pocałunkiem ...




co o tym myślicie ;) ? ... dobrze mi się wydaje?

a na koniec coś pozytywnego ;)