Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ninja. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ninja. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 10 stycznia 2013

o czym będą rozmowy strategiczne w 2013 - można HEJTOWAĆ

Zarządzanie, Media, Ludzie, Rynek ....




Miałem w ostatnim roku niewiele czasu na pisanie bloga... szkoda, a może i dobrze, są tacy którzy mojego języka znieść nie mogą i szyk zdań przeszkadza im wybitnie w pochłanianiu kolejnych linijek...

Ze smutkiem (kieruję w Waszą właśnie stronę teraz spojrzenie) - to się nie zmieni... Chcę jednak tym, którzy regularnie tu wracają obiecać, że w tym roku skupię się na pisaniu o rzeczach ważnych z punktu widzenia organizacji, o rynku mediów, który jest mi bliski szczególnie dlatego, że strategie tu przyjęte będą mocno weryfikowane w najbliższych latach ze względu na wydarzenia, które z mojej perspektywy muszą nastąpić (a napiszę o nich w ramach postów "o przyszłości), będę pisał i starał się rozmawiać z ciekawymi ludźmi, którzy doskonale odnajdują się w dzisiejszej rzeczywistości i z tymi, którzy totalnie oderwani od niej żyją ze swoją genialnością nieodkryci jeszcze ....