Pokazywanie postów oznaczonych etykietą jurek owsiak. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą jurek owsiak. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 9 stycznia 2012

Krzyk blogera i szat darcie

czyli słowa dwa o WOŚP .... i żenadzie





Sam nie wiem od czego zacząć ... chyba od tego, że wpis będzie krótki, bo krzyczeć się długo nie da ... a że dalej jestem w gipsie to i pisze się niewygodnie .....

Nie mogę jednak odpuścić tematu, który poruszyłem na Facebooku (zarówno na prywatnym profilu jak i na FP Rozmowy Strategiczne)

zaczęło się od przypadkowego trafienia na akcję, którą widać na załączonym obrazku