Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ipad. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ipad. Pokaż wszystkie posty

środa, 23 marca 2011

Mobilne lśnienie - trendy, czyli idziemy tędy, a nie tędy

... czy dziś, by być cool wystarczy kubek ze Starbucks'a i iphone?



Prawdopodobnie w naszych kręgach - w branży - zdecydowana większość osób posiada smartphone, pewnie też niczym nadzwyczajnym jest posiadanie taba pada etc. - jednak póki co drodzy Państwo te zabawki to wykładnia ekskluzywności.

Dziś w związku z tym chciałbym porozmawiać z Wami o mobajlu :P

Właściwie w tej chwili zastanawiam się czy jeden artykuł udźwignie tak duży temat... spróbuję się nie rozpisywać.

Dotkniemy tematu w kontekście konsumpcji treści - bo to przyszłość przecież ... dla Internetu, dla prasy, dla telewizji, dla radia ...

Internet to bardzo trudny, wymagający kanał komunikacji. Trzeba wiele doświadczenia, wiedzy i intuicji by tworzyć rozwiązania, które odniosą sukces w tym środowisku. Internet już dawno przestał być banalnie prosty, a dla większości speców zafiksowanych na wiedzy czerpanej jedynie ze swojego małego podwórka wydaje się być niezrozumiały (a co dopiero internet mobilny....)