non parlo inglese ... polscy krytycy, a niech Was piorun
Tweet
Miałem przyjemność wziąć ostatnio udział w kilku ciekawych wydarzeniach. O jednym z nich pisałem: było to e-nnovation organizowane przez Grupę Allegro - naprawdę świetne spotkanie branżowe przygotowane na bardzo wysokim poziomie. Drugie z wydarzeń to Webit Congress, który przez ostatni tydzień odbywał się w Bułgarii.
"I notice increasing reluctance on the part of marketing executives to use judgment; they are coming to rely too much on research, and they use it as a drunkard uses a lamp post for support, rather than for illumination. " David Ogilvy
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą english. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą english. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 31 października 2011
Subskrybuj:
Posty (Atom)
