Pokazywanie postów oznaczonych etykietą english. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą english. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 31 października 2011

We do business together

non parlo inglese ... polscy krytycy, a niech Was piorun





Miałem przyjemność wziąć ostatnio udział w kilku ciekawych wydarzeniach. O jednym z nich pisałem: było to e-nnovation organizowane przez Grupę Allegro - naprawdę świetne spotkanie branżowe przygotowane na bardzo wysokim poziomie. Drugie z wydarzeń to Webit Congress, który przez ostatni tydzień odbywał się w Bułgarii.