czyli jak było na Internet Expo 2011
Tweet
Nie będę Was męczył tekstem ... kilka zdjęć, mam nadzieję, że się spodobają - otrzymałem je od działu marketingu firmy, która mnie zatrudnia czyli Grupy Wydawniczej Polskapresse, która to jest częścią grupy medialnej Verlagsgruppe Passau - o ;) - taka reklama mała ;)
W tym roku formuła była zupełnie inna ... ocenę pozostawiam Wam ...
![]() |
| Ważne ... bo to oni wspierali event ;) |
